O FIRMIE

Mini magazyn dla Ciebie!

NASZA FIRMA

Betino Container Self Storage to firma rodzinna założona przez siostrę i brata. Jesteśmy młodymi ludźmi, którym pomysł na własny biznes przyszedł do głowy w szczególnych okolicznościach. Jakiś czas temu znaleźliśmy się w sytuacji, w której nie mieliśmy co zrobić z meblami, artykułami biurowymi oraz całym sprzętem, które zostały nam po likwidacji firmy. Rzeczy do przechowania było niewiele, a na rynku nieruchomości można było znaleźć jedynie duże i drogie magazyny, obskurne piwnice lub garaże adaptowane do celów magazynowych. Wpadliśmy na pomysł, aby wszystkie nasze „pofirmowe” pozostałości umieścić w kontenerze, który z reguły przeznaczony jest do transportu towarów drogą morską. W ten sposób narodziła się idea naszej działalności.

Jedną z głównych zalet magazynów, które oferujemy, jest ich doskonała lokalizacja na Dolnym Mokotowie, skąd dojazd do centrum Warszawy zajmuje jedynie 15 min. Obecnie mamy 84 kontenery, które służą naszym klientom za magazyny podczas przeprowadzki, w trakcie prowadzenia działalności lub jako garaże na samochody osobowe. Dodatkowo proponujemy miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz dostawczych. Z każdym miesiącem nasza oferta powiększa się o nowe magazyny. Cały czas wprowadzamy nowe ulepszenia dla wygody naszych klientów.

Nie masz co zrobić z meblami podczas przeprowadzki? Szukasz małego magazynu potrzebnego w trakcie prowadzenia własnej działalności? Szukasz parkingu dla samochodu, kampera lub łodzi?

Skontaktuj się z nami!